Вива кафене, бар и вечеря

В Симитли, където традициите се преплитат с урбани усещания, „Вива кафене, бар и вечеря“ се откроява като място, което пренася гостите в света на суши в сърцето на България. Докато суши изкуството често се асоциира с далечни страни, това заведение доказва, че истинската аутичност и свежест могат да бъдат постигнати и на българска земя, предложило изтънчена интерпретация на японската кухня в уютната атмосфера на малък балкански град.
ул. „Н.И. Вапцаров“ 4a, 2730 Симитли, България
+359 88 748 4877
Вива кафене, бар и вечеря е идеалното място за хора, търсящи комфортно и стилно пространство за релакс, социализация или делови срещи, разположено на ул. „Н.И. Вапцаров“ 4a в Симитли. С приятна атмосфера, широка гастрономична и напиткова меню, заведението предлага качествено кафе, изискани алкохолни и безалкохолни напитки, както и изкусни вечеря опции, приготвени с пресни местни продукти. Персоналът е винаги внимателен и гостоприемен, а приятната музика и дизайна на интериора допринасят за усещането за истински урбанистичен уют. Достъпно чрез телефон +359 88 748 4877, то е отличен избор за всеки, който цени добра храна, качествени напитки и приятна обстановка в сърцето на града.
| неделя | 8:00ч.–23:00ч. |
| понеделник | 8:00ч.–23:00ч. |
| вторник | 8:00ч.–23:00ч. |
| сряда | 8:00ч.–23:00ч. |
| четвъртък | 8:00ч.–23:00ч. |
| петък | 8:00ч.–23:00ч. |
| събота | 8:00ч.–23:00ч. |
Повече информация
Къде се намира Вива кафене, бар и вечеря, специализирано за суши в България?
Ресторантът се намира на адрес ул. „Н.И. Вапцаров“ 4a, 2730 Симитли, България, което го прави лесно достъпен за местните жители и посетители на града, търсещи автентично японско изкуство на готвенето в сърцето на Пиринска България.
Какъв е рейтингът на Вива кафене, бар и вечеря за суши в България?
Заведението разполага със среден потребителски рейтинг от 4.3, което отразява високото качество на сервирането, свежестта на съставките и задоволството на клиентите от уникалното съчетание между традиционно японско меню и местен стил.
Как да се свържа с Вива кафене, бар и вечеря за резервация на маса за суши?
За резервации или допълнителна информация можете да се свържете чрез телефонния номер +359 88 748 4877, където персоналът е на разположение, за да помогне с избор на меню, специални предложения или организиране на частни събития.
Предлагат ли истинско японско суши във Вива кафене, бар и вечеря?
Да, заведението се гордее с предлагането на автентично японско суши, приготвено от обучени шефове с използване на висококачествени и пресни съставки, което гарантира истински вкус и високо качество при всяка поръчка.
Надяваме се, че ви е харесала тази статия за Вива кафене, бар и вечеря.

