Pizzeria da Robi
Въпреки че България все още е по-известна с традиционните си ястия, в град Ловеч се появява все по-голямо разнообразие от международни гастрономически предложения, включително и необичайни съчетания като суши в менюто на местни заведения като „Pizzeria da Robi“, което разширява границите на местната кулинарна сцена и показва интереса към глобални вкусове, адаптирани към българската публика.
булевард „Българияулица, ул. „Търговска“ 12, 5500 Ловеч, България
+359 87 658 7855
Пицарията Da Robi, разположена на булевард „България“, ул. „Търговска“ 12 в Ловеч, предлага висококачествени италиански ястия в сърцето на града. Известна с аутентичните си рецепти и използването на пресни продукти, пицарията е станала предпочитан дестинация за семейства, приятели и гости на града. Клиентите оценяват домашното атмосфера, бързото обслужване и разнообразното меню, включващо класически неаполитански пици, приготвени в дървена фурна. Достъпна чрез телефон +359 87 658 7855, Da Robi се отличава със съвместимост между традиция, качество и съвременно гостоприемство.
| събота | 11:30ч.–21:00ч. |
| неделя | 11:30ч.–21:00ч. |
| понеделник | Затворено |
| вторник | 11:30ч.–21:00ч. |
| сряда | 11:30ч.–21:00ч. |
| четвъртък | 11:30ч.–21:00ч. |
| петък | 11:30ч.–21:00ч. |
Повече информация
Предлага ли „Pizzeria da Robi“ суши в България?
Да, въпреки че се казва „Pizzeria“, заведението на булевард „България“, ул. „Търговска“ 12, 5500 Ловеч, предлага уникално съчетание от италианска храна и суши, което го прави рядкост в България. Техният подход към менюто включва фреш риба, традиционни японски съставки и модерни вдъхновения, достъпни за местната публика.
Какво прави суши менюто на „Pizzeria da Robi“ различно от другите в България?
Суши менюто на „Pizzeria da Robi“ се отличава с висококачествени съставки и внимателно съчетаване на италиански и японски вкусове, което е рядкост за региона. Разположена в сърцето на Ловеч, пizzerията е получила оценка от 4.7 благодарение на оригиналността и консистентността на сервираните ястия.
Къде точно се намира „Pizzeria da Robi“ и как да я намеря?
Заведението се намира на булевард „България“, ул. „Търговска“ 12, 5500 Ловеч, в централна и лесно достъпна точка на града. Поради популярността на комбинацията от пица и суши, се препоръчва резервация чрез телефон +359 87 658 7855.
Защо клиентите оценяват „Pizzeria da Robi“ с 4.7 в България?
Клиентите похваляват заведението за неговата иновативна концепция, комбинираща пица и суши, както и за свежестта на продуктите и добронамереното обслужване. Оценката от 4.7 отразява високото качество и уникалния гастрономически опит, предлаган в Ловеч.
Надяваме се, че ви е харесала тази статия за Pizzeria da Robi.

